DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: Katedra psychologie

06. 01. 2018 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 878x

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: Katedra psychologie

Milé uchazečky a uchazeči. I letos se za námi můžete přijít podívat. Srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří, které se budou konat dne 20.1.2018 od 9:00 do 13:00 u nás na Katedře psychologie, Vodární 6. Přesný harmonogram můžete najít zde.

Těšit se můžete na nás, koláčky, zajímavé prezentace, prohlídku laboratoří a mnoho dalšího. A sledovat můžete také náš Facebook.

A víte co je ještě skvělé? Existuje možnost zůčastnit se SPF nanečisto (Konvikt, Univerzitní 3, místnost AM). Více informací o SPF naleznete rovněž v našem letáku.

Těšíme se na Vás,

Vyučující a studenti Katedry psychologie

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/den-otevrenych-dveri-katedra-psychologie/