Hledáme účastníky výzkumu

11. 03. 2014 / Zuzana Vávrová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 797x

Hledáme respondenty do výzkumu interpersonálních vztahů a empatie v různých situacích pracovního i soukromého života, který je realizován pod Katedrou psychologie FF UP v Olomouci.
Výzkum je veden a garantován vedoucím výzkumné oblasti pro psychologii práce, organizace a dopravní psychologii PhDr. Martinem Seitlem, Ph.D..

Účast ve výzkumu zahrnuje vyplnění několika dotazníků v kombinaci s projektivními metodami v příjemném prostřední nového praktického pracoviště Katedry psychologie ve Vodární ulici. Zapojení do výzkumu vyžaduje 3-4 hodiny celkového času.

Hledáme:

Účastníky ve věku 25-59 let, ženy i muže, všech úrovní vzdělání.

Nabízíme:

1. Odměnu za účast 350,- Kč.

2. Osobnostní profil z Bohumského osobnostního dotazníku, který poskytuje rozsáhlý popis osobnostních charakteristik respondenta ve vztahu k jeho silným i slabým stránkám v pracovním prostředí.
Anonymita respondentů je zajištěna!

V případě Vašeho zájmu o účast ve výzkumu nás prosím kontaktujte na e-mail: vyzkum-2014@seznam.cz  nebo na tel.: 775 997 591. V případě, že nás budete kontaktovat po e-mailu, vložte prosím do zprávy následující informace o Vás: pohlaví, věk, vzdělání. Následně Vás budeme kontaktovat k domluvě termínu pro účast ve výzkumu.

Sdílet článek na facebooku

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/hledame-ucastniky-vyzkumu/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »