KONFERENCE – OSAMĚLOST MEZI LIDMI – pozvánka

26. 08. 2014 / Jan Šmahaj / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 619x

Milí studenti,

pátek 10. října se v prostorách Olomouckého konviktu koná konference v logoterapii. Téma letošní konference je Osamělost mezi lidmi.

Konference nabízí jedinečnou možnost seznámit se s logoterapií a díky workshopům (které jsou součástí konference) máte možnost si zažít některé logoterapeutické techniky, nebo si vyzkoušet Balintovskou skupinu.

Konference se koná pod záštitou Institutu pro integrativní psychoterapii a psychologické poradenství,  Slovenského institutu logoterapie a ve spolupráci s Katedrou psychologie Filozofické fakulty Univerzity Palackého.

Konferenční poplatek je pro studenty snížen na 300Kč. Dead-line pro přihlášení je 10. září.

Bližší informace včetně podrobného programu a přihlášky naleznete na webové stránce http://www.ipipapp.cz/.

V případě potřeby mne neváhejte kontaktovat

Za organizátorský tým

Jan Sojka, e-mail: sojka.honza@gmail.com

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/konference-osamelost-mezi-lidmi-pozvanka/