Nabídka práce: Jihlava

02. 09. 2018 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům, Pracovní nabídky / Přečteno 634x

Oblastní charita Jihlava vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

 Individuální a skupinový terapeut (adiktolog)/vedoucí služby pro zařízení NÁSLEDNÁ PÉČE JIHLAVA: doléčovací zařízení pro osoby závislé na návykových látkách

Specifické předpoklady

  • vysokoškolské vzdělání humanitního směru
  • dlouhodobý psychoterapeutický sebezkušenostní výcvik
  • praxe v adiktologických službách výhodou
  • osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou

Obecné předpoklady

  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • kreativní přístup k práci

Nabízíme

  • pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • nástup dle dohody
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího profesního růstu
  • stravenky, 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
  • flexibilní pracovní dobu
  • supervize

Náplň práce

  • jedná se zájemci o službu
  • realizuje individuální setkání s uživateli služby
  • poskytuje krizovou intervenci
  • vede psychoterapeutické skupiny a skupiny prevence relapsu
  • poskytuje základní sociální poradenství
  • vede dokumentaci projektu
  • provádí screeningové vyšetření na přítomnost návykových látek z moči a dechu
  • vede zátěžové výjezdy

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující stručný životopis a motivační dopis zasílejte do 18. září 2018 na adresu Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo na e-mail vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz.

Bližší informace podá Ing. Vladislava Růžičková, personální manažerka: 730 590 399.

O podrobnostech týkajících se výběrového pohovoru a jeho harmonogramu budou vybraní účastníci informováni.

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/nabidka-prace-jihlava/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

Napsat vedoucímu katedry »