Nabídka spolupráce při přípravě Mezinárodního týdne Katedry psychologie

14. 02. 2014 / Klára Seitlová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 552x

Milé studentky a studenti,

dovoluji si Vás oslovit s nabídkou spolupráce na přípravě „Mezinárodního týdne Katedry psychologie FF UP„, který se uskuteční v letním semestru 2014 v Olomouci. Vaší činností bude komunikace se zahraničními přednášejícími a pomoc s organizační přípravou před i v průběhu mezinárodního týdne (únor – květen 2014, předpokládaný termín 28.4.-2.5.2014).

Požadujeme: dobrou znalost angličtiny slovem i písmemzájem o komunikaci se zahraničními přednášejícími; práce v MS WORD, EXCEL; pečlivost a dodržování dohodnutých termínů; znalost práce s grafickým programem výhodou, ale ne podmínkou; znalost dalšího jazyka než AJ výhodou, ale ne podmínkou.

Termín: prosím všechny zájemce o vyplnění dotazníku nejpozději do 19.2.2014, 16:00 na uvedeném odkazu ZDE. Následně budou vybráni nejvhodnější kandidáti. Všichni obdrží rozhodnutí o možné spolupráci nejpozději 21.2.2014 na uvedený email.

Kromě dobrého pocitu z výborně vykonané práce a zapojení se do mezinárodních aktivit katedry obdržíte také stipendium.

Těším se na případnou spolupráci. KS

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/nabidka-spoluprace-pri-priprave-mezinarodniho-tydne-katedry-psychologie/