Odpověď na dotaz z webu: Zpráva vedoucímu katedry

13. 06. 2019 / Matúš Šucha / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 541x

Milé studentky, studenti,

včera jsem dostal z webových stránek katedry anonymní zprávu pro vedoucího katedry (proto odpovídám zde), ohledně průběhu státních závěrečných zkoušek. Vždy se na katedře snažíme zajistit pro všechny studenty rovné a férové podmínky při jakémkoliv ověřování znalostí a dovedností. Prosím pokud kdokoliv z Vás má podezření na to, že k němu nebylo přistupováno rovně, případně se cítí poškozen (při SZZk, obhajobách, zkouškách…), zastavte se prosím za mnou, případně mi napište email. Každou žádost řeším, pokud jsem v konfliktu zájmů, nebo není možné objektivně z žádosti/ stížnosti přistoupit na úrovni katedry, posílám ji vedení fakulty.

Děkuji, přeji hodně zdaru u státnic a krásné léto, Matúš Šucha

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/odpoved-na-dotaz-z-webu-zprava-vedoucimu-katedry/