Pozvánka k účasti na výzkumu

20. 04. 2016 / Daniel Dostál / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 212x

Vážení studenti, předávám zprávu od naší absolventky a současné doktorandky na VŠE, která shání účastníky do svého výzkumu:

Milé kolegyně, milí kolegové,

v rámci své disertační práce se na vás obracím s prosbou o účast na experimentu na rozhraní oborů psychologie a mezinárodní vztahy týkající se aktuálních společenských problémů. Experiment by měl trvat cca 45 min. Po jeho zpracování bych vás seznámila s jeho podstatou a výsledky.

Experiment bude probíhat u vás na Katedře psychologie, v místnosti VO – 232, 25. dubna v 15h nebo v 16h. V případě, že byste byli ochotni se experimentu zúčastnit, přihlaste se prosím na konkrétní čas na níže uvedeném odkazu. Do kolonky „Vaše jméno“ prosím napište Vaši emailovou adresu pro případ, že bych Vás ještě před experimentem potřebovala kontaktovat.

Věřím, že spolu strávíme zajímavou půlhodinu a také na vás bude čekat sladká odměna 🙂

V případě jakýchkoli dotazů mě můžete kontaktovat na: fajmonova.veronika@gmail.com.

Děkuji.

Těším se na vás!