Pracovní nabídka: Centrum duševního zdraví, Chomutov

15. 01. 2018 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům, Pracovní nabídky / Přečteno 1 038x

Pracovní nabídka „psycholog ve zdravotnictví“ v Centru duševního zdraví Chomutov. Možný úvazek 1,0 i úvazek částečný.

Odměňování:

Odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb. a NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, osobní hodnocení, odměny.

Vzdělání:

Odbornou a zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb. §22 .

Pro pozici psychologa ve zdravotnictví tedy:

Ukončené magisterské studium jednooborové psychologie

Ukončený akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví

Psychoterapeutický výcvik akreditovaný pro oblast zdravotnictví (i započatý) výhodou

Nástup:

Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Pracovní doba:

40 hodin týdně, místo výkonu práce Chomutov.

Praxe:

Není podmínkou.

Pozice psychologa ve zdravotnictví je vhodná i pro absolventy.

Další požadavky:

Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb. v pl. znění.

Zájem o práci s psychiatrickými klienty, psychologickou diagnostiku, psychoterapeutické a resocializační aktivity.

Partnerský a individuální přístup k lidem, kreativita a samostatnost, schopnost práce v týmu, ochota k dalšímu vzdělávání.

Nabízíme:

Práci na akreditovaném pracovišti specializační přípravy pro obor klinická psychologie (akreditace se vztahuje na praktickou část přípravy).

Náborový příspěvek ve výši 75-200 tis. dle vnitř. směrnice PLP – bližší informace na personálním oddělení.

Aktivní zapojení do budování Center duševního zdraví v Ústeckém kraji, propojení praxe v multidisciplinárním týmu s ohledem na moderní trendy v péči o duševní zdraví.

Spoluúčast na penzijním připojištění, příspěvek na stravu, odměny při výročích z FKSP, k dispozici služební auto a vybavení IT, další vzdělávání na náklady organizacepříjemné pracovní prostředíšest týdnů dovolené.

V případě zájmu o jednu či druhou pozici kontaktujte:

Psychiatrická léčebna Petrohrad, p. o.

439 85 Petrohrad č. 1

Personální oddělení

Hana Jamborová

e-mail: : hana.jamborova@plpetrohrad.cz