program Statistica – důležité doplnění návodu

21. 02. 2017 / Radek Trachtulec (VRÁTNICE) / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 482x

Pro ty z vás, kdo se chystáte na instalaci programu Statistica 12 CZ – přikládám upravený návod:  http://old.psych.upol.cz/statistica-12-cz-navod-k-instalaci/ – v dřívější verzi byl odkaz na stažení programu Daemon Tools (pro práci s ISO soubory), který (jak jsem byl upozorněn) obsahuje v některé verzi malware. Ve Windows 8/8.1/10 jde s ISO soubory pracovat bez „pomocného“ programu, což se dočtete v přiloženém návodu.

Pořád platí to, že pokud máte s instalací Statisticy nějaký problém, můžete se s notebookem zastavit na vrátnici (instalace trvá 10-20 min. v závislosti na verzi Windows, „rychlosti“ systému, atd.).

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/program-statistica-dulezite-doplneni-navodu/