Provoz kabinetu psychodiagnostických metod v ZS 2015

28. 09. 2015 / Veronika Krausová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 910x

Milí studenti, kolegové a vyučující,

standardní výpůjční doba kabinetu psychodiagnostických metod pro ZS 2015 bude v úterý od 9:45 do 10:30. Pro vypůjčení/vrácení metody mohou studenti/vyučující přicházet přímo v těchto hodinách. V případě potřeby konzultace volby vhodné testové metody kontaktujte Dr. Obereignerů. V případě dotazu ohledně možnosti vypůjčení konkrétní metody pište na veronika.krausova@centrum.cz.

Dne 6. října, kdy budu mimo katedru, nebude možné si půjčovat a vracet metody v obvyklé výpůjční době. Vracení a půjčování metod bude v uvedeném týdnu možné individuálně na základě předchozí emailové domluvy. Pokud byste nějakou metodu potřebovali zapůjčit/vrátit, neváhejte mě tedy kontaktovat na můj email.

Za kabinet psychodiagnostických metod

Veronika Krausová

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/provoz-kabinetu-psychodiagnostickych-metod-v-zs-2015/