Skvělá přiležitost: stáž v Hogrefe Testcentrum

30. 11. 2017 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 132x

Vážené studentky a studenti,

Společnost Hogrefe – Testcentrum v Praze Vám ve spolupráci s Partnerskou sítí nabízí možnost VIP stáže pro 2 studenty pod vedením doktora Havlůje.  Pokud se profilujete do oblasti psychologické diagnostiky a chcete získat nové zkušenosti, neváhejte využít příležitosti. Stáž proběhne v termínu od prosince 2017 do března 2018, konkrétní týden výkonu praxe je na vzájemné domluvě.

Rozsah stáže je 40 h, pro plnění stáže není nutné být kromě jednoho dne fyzicky v Praze. Hogrefe Testcentrum nabízí spolupráci na následujícím projektu:

Spolupráce na vydání metody IDS-P – Inteligenční a vývojová škála pro předškolní děti Náplň stáže se skládá z:

• seznámení se s metodou – proběhne distančně před vlastní stáží
  • analýzy záznamových listů standardizačního souboru – vyžadována přítomnost v Praze, cca 10-12 hodin práce (5-6 hodin práce na studenta)
  • zpracování dat

Zcela nezbytnou podmínkou je zájem o uvedenou problematiku http://www.testcentrum.com/testy/ids a psychodiagnostiku.

Na stáž se mohou hlásit studenti 3. ročníku bakalářského studia a studenti 1. a 2. ročníku navazujícího magisterského studia. Pro přihlášení na VIP stáž ve společnosti Hogrefe Testcentrum vyplňte formulář na poslední straně a dokument spolu s Vaším strukturovaným životopisem zašlete na e-mail: marek.kolarik@upol.cz nejpozději do 6. prosince 2017, 23:59.

O výsledku výběrového řízení budou všichni přihlášení vyrozuměni nejpozději 7dní od ukončení přihlašování. Konečný výběr z přihlášených uchazečů je v kompetenci garanta za danou výzkumnou oblast, v tomto případě PhDr. Martina Seitla, Ph.D.

FORMULÁŘ PRO PŘIHLÁŠENÍ

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/skvela-prilezitost-staz-v-hogrefe-testcentrum/