ÚSPĚCH NAŠICH STUDENTEK

21. 05. 2018 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 975x

ÚSPĚCH NAŠICH STUDENTEK

Naše studetnky obsadily krásné 1. a 3. místo v soutěži Mezinárodní studentské odborné činnosti v Bratislavě. Srdečně gratulujeme a děkujeme!

 

 

Do 18. ročníku Mezinárodní studentské odborné činnosti pořádané v Bratislavě bylo zapojeno 8 vysokých škol z České republiky a 10 ze Slovenska. Soutěž probíhala ve dvou sekcích, a to magisterské, kde soutěžilo 14 studentů a bakalářské, které se účastnilo 8 studentů.

Katedru psychologie FF UP reprezentovala Bc. Veronika Hasoňová s prací: Migréna a její souvislost se stresem, depresí a úzkostí a Bc. Tereza Hartmannová s názvem práce: Potenciální faktory úspěšnosti či neúspěšnosti hubnutí obézních pacientů po bariatrické operaci. V mezinárodní soutěži se obě studentky umístily na stupních vítězů. Bc. Veronika Hasoňová se umístila na 1. místě a Bc. Tereza Hartmannová na 3. místě.

A co na to říkají samotné aktérky soutěže?

TH: Samotná účast v mezinárodním kole pro mě byla velkou výhrou. Mile mě překvapila uvolněná atmosféra, která z mého pohledu zmírnila obavy prezentujících i mé :-). Příspěvky byly velmi kvalitní se zajímavými tématy z oblasti zdravotnictví, sociálních sítí až po prokrastinaci. Všichni účastnící konference včetně organizátorů byly velmi entuziastičtí a celá akce pro mě byla opravdu skvělou zkušeností.

VH: Již samotná možnost účastnit se takové akce pro mě byla neocenitelnou zkušeností a velkým zážitkem. Konference byla perfektně organizovaná, všichni porotci a její účastníci byli moc milí a přátelští a taktéž všechny prezentované práce byly velmi kvalitní a obohacující. Když jsem slyšela své jméno jako vítězné, byla jsem v takovém šoku, že mě Terka musela doslova vystrčit ze židle, abych si došla pro cenu :-).

Zjistěte více informací o soutěži.

Sdílet článek na facebooku

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/uspech-nasich-studentek/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »