Volné místo v SPC Kladno

09. 10. 2018 / Jan Šmahaj / Rubrika: Aktuální oznámení studentům, Pracovní nabídky / Přečteno 589x

Speciálně pedagogické centrum přijme psychologa:
Požadavky: VŠ v oboru psychologie (jednooborová i dvouoborová). Práce je vhodná i pro absolventa. Praxe s mentálně postiženými dětmi výhodou. Individuální přístup ke klientovi. Organizační a komunikační dovednosti. Uživatelská znalost práce na PC.
Datum nástupu k 1. 1. 2019 nebo dle dohody.
Náplň práce:
Psychologická diagnostika – zejména testy inteligence (klienty jsou děti s mentálním a tělesným postižením, případně autismem). Zpracování výstupů z psychologického vyšetření.
Nabízíme:
Práci na HPP – jedná se o zástup za RD . Výše nabízeného úvazku je 1,0 minimálně na 2 roky . Plat od 26 000,- Kč + nenárokové složky platu.
Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na: yvona.vitkova@zskladnoparizska.cz

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/volne-misto-v-spc-kladno/