BENEKOVterm s.r.o

garant katedry pro Benekov: PhDr. Klára Seitlová, Ph.D.
vedoucí organizace: Leopold Benda, jednatel
kontaktní osoba: Ing. Denisa Schiedková
kontaktní adresa: Masarykova 402, 793 12 Horní Benešov
kontaktní telefon: +420 554 748 008, +420 595 177 811
kontaktní email: denisa.schiedkova@benekov.com
www stránky: www.benekov.cz

benekov

O NÁS:

Historie firmy BENEKOV sahá do roku 1949, kdy byl v Horním Benešově založen Strojní a výrobní kombinát se specializací na kovovýrobu. Od roku 1951 se provozovna stala součástí státního podniku DAKON. V roce 1991 byla provozovna zprivatizována a přejmenována na BENEKOV a stala se ryze českou soukromou rodinnou firmou pod vedením majitele Leopolda Bendy. Firma se nachází na okraji města Horní Benešov, které má dobré spojení s Bruntálem, Krnovem, Opavou či Ostravou.

V současnosti již patří BENEKOV mezi významné evropské firmy zabývající se problematikou spalování uhlí a biomasy (pelety, štěpka). Abychom uspěli v západoevropské konkurenci, tak jsme v roce 2006 ve spolupráci s našimi dánskými a irskými obchodními partnery vyvinuli novou řadu kotlů R pro spalování dřevních pelet a zrna. Vzhledem k dlouhodobé poptávce po spalování dřevní štěpky jsme na konci roku 2008 uvedli na trh novou řadu kotlů BENEKOV S, které jsou určeny pro spalování dřevní štěpky, hoblin, odřezků apod.

České kotle firmy BENEKOV jsou exportovány do 23 evropských zemí, vývozní teritoria sahají od Velké Británie až po Rusko. Kotle jsou využívány pro vytápění rodinných domů, škol, firem a jiných podobných objektů.

Velkou část našich investic tvoří vývoj. Již od roku 1998 spolupracujeme s významnými výzkumnými centry a univerzitami v celé Evropě. Největší důraz klademe na flexibilitu a přizpůsobování produktů zákazníkům, vývoj nových technologií a špičkový servis jak pro distributory, tak pro konečné zákazníky.

O PRAXÍCH:

Společnost BENEKOVterm s.r.o. je ryze česká rodinná firma zabývající se výrobou automatických kotlů na tuhá paliva a biomasu. Pro studenty psychologie může nabídnout praxi v oblasti psychologie práce a organizace, jelikož jsou ve společnosti realizovány všechny procesy v oblasti řízení lidských zdrojů. Dále je možné čerpat zkušenosti z managementu a projektového řízení. Konkrétní zaměření praxe studenta či diplomanta bude domluveno dle hlavních témat a preferencí obou stran. V průběhu praxe je možné získat zkušenosti ze stávajících procesů nebo být součástí týmu, který bude vytvářet nové metodiky a činnosti (např. revize systému hodnocení a motivace zaměstnanců, atd.).

Stáž absolvovaná na tomto pracovišti je uznatelná jako povinná studijní praxe v  oblasti psychologie práce a organizace.

FIREMNÍ HODNOTY- NAŠI FIRMU BUDUJEME NA TĚCHTO ZÁKLADECH

Inovace

Máme zájem neustále zdokonalovat a upravovat výrobky i celou firmu tak, abychom byli vždy na špici v našem oboru. Spolupracujeme s významnými výzkumnými centry. Každoročně registrujeme řadu užitných nebo průmyslových vzorů.

Flexibilita

Jsme připraveni rychle se přizpůsobovat novým podmínkám na trhu, změnám v legislativě a dalším vlivům. Při jednání s našimi partnery hledáme flexibilní řešení, které umožňuje rychle plnit jejich požadavky. Pro naše zákazníky hledáme vždy individuální řešení „šité na míru.“

Komunikace

Jsme připraveni naslouchat požadavkům partnerů mimo i uvnitř naší firmy. Zajímají nás názory ostatních, z nich se učíme a na jejich základě se snažíme neustále zlepšovat kvalitu naší práce.

Spolupráce s okolím

Věříme, že firma není uzavřená jednotka a pro svůj zdravý chod se musí zapojit do aktivit ve svém okolí. Dlouhodobě aktivně podporujeme různé kulturní a sportovní akce v našem regionu, sponzorujeme různá občanská sdružení a sportovní kluby.

Vysoce kvalifikovaný a vzdělaný tým spolupracovníků

Úspěšný může být pouze ten, kdo se neustále učí nové věci a hledá možnosti jak zlepšit sám sebe i své okolí. Investujeme do vzdělávání našich zaměstnanců a zavádíme ve firmě principy lean production. Věříme, že je to cesta, jak být dlouhodobě úspěšní a jak splnit přání našich zákazníků co nejlépe.

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/benekovterm-s-r-o/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »