Cyklus přednášek Societas cognitorum, letní semestr 2018: O hodnotách Evropy

02. 02. 2018 / Zuzana Vaculčíková Sedláčková / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 884x

Sdružení profesorů FF UP, Societas cognitorum a Rakouské centrum zvou akademickou obec i širokou veřejnost k pravidelnému cyklu přednášek. Přednášky se budou konat každé úterý 16.45–18.15 v učebně na Křížkovského 10 (bude upřesněno).

Studenti bakalářského a magisterského studia všech oborů získají za návštěvu přenášek + jejich protokol 2 kreditní body (kód k zápisu do stagu KGN/SC2), studenti doktorandského studia za návštěvu přednášek a zpracování seminární práce ke zvolenému tématu 5 kreditních bodů (FIF/92BPP).

Cyklus18-program

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/cyklus-prednasek-societas-cognitorum-letni-semestr-2018-o-hodnotach-evropy/