Katedra hledá studenta, který by měl zájem zapojit se do správy IT na katedře!

27. 09. 2016 / Jan Šmahaj / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 063x

Vážení studenti,
katedra hledá studenta, který by měl zájem zapojit se do správy IT na katedře. Jedná se o pozici pro jednoho studenta. Nyní pozici vykonává Jan Střelec. Jednalo by se o dlouhodobější spolupráci na 1-3 roky. Pozice obnáší především správu hardware a software katedry, evidenci majetku a komunikaci s odborným personálem katedry.
Pokud máte zájem, prosím zašlete nám Váš stručný životopis a rozepište se prosím o oblasti zkušenosti s IT (hardware, software). Současný správce bude ochotně vybranou osobu do konce tohoto semestru zaučovat.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes e-mail: jan.smahaj@upol.cz jan.strelec03@upol.cz
Vaše vyjádření zašlete nejpozději do 5. 10. 2016. Po tomto datu bude stanoveno datum výběrového řízení, kde vám ochotně sdělíme i bližší informace.

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/katedra-hleda-studenta-ktery-by-mel-zajem-zapojit-se-do-spravy-it-na-katedre/