Mgr. Bc. Obhajoby. SZZK LEDEN 2017

14. 12. 2016 / Zuzana Vaculčíková Sedláčková / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 060x

Milé studentky a studenti,

níže můžete vidět několik shrnujících informací k lednovým obhajobám a státnicím. Přihlašování k obhajobám a státnicím se uzavírá 15.12. v jedenáct hodin. Vašeho oponenta naleznete během několika dní ve stagu. Posudky budete mít nahrané nejpozději týden před vaší obhajobou ve Stagu. Můžete si to průběžně kontrolovat. Obhajoby proběhnou v místnosti 3.07. Před obhajobou se setkáte všichni, kdo jsou nahlášeni na daný termín ve studentské místnosti, (321), kam vám přijdeme říct instrukce (doc. Vtípil, dr. Sedláčková). Ti, kteří budou přihlášeni na dopolední termín, potkají se před osmou hodinou. Ti, kteří se přihlásili na odpolední termín, tak se potkají před půl jednou. Dostanete v daný den časový harmonogram obhajob, jak budete chodit za sebou. K obhajobě si nepřipravujete ppt prezentaci. Obhajovat budete „z hlavy“ bez pomocí papírků či jiných poznámek. Představíte svou práci během 5-7 minut. Stručně teoretickou část a pak se zaměříte především na cíle výzkumu, výzkumný soubor, výzkumné metody a výsledky. Během představování práce nereagujete na posudky. Ty se poté budou číst a vy na ně budete reagovat. Výsledek obhajoby se dozvíte ihned na místě po vaší obhajobě. Jeden výtisk práce dostanete nazpět. Bez úspěšné obhajoby nelze přistoupit ke státnicím. Státnice-odborné zkoušky budou probíhat v jiný den než obhajoba (místnost a čas viz informace ve stagu na termínu, kde jste se přihlásili). Z každého okruhu si losujete dvě otázky. Vždy budete mít čas na přípravu na tzv. potítku. Jakmile absolvujete jeden předmět, přecházíte k dalšímu stolečku k losování dalších otázek. Celkový výsledek státnic vám oznámí předseda komise na konci zkoušení v rámci vyhlášení výsledků.

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/mgr-bc-obhajoby-szzk-leden-2017/