Nabídka práce: psycholog Krajský úřad Zlín

29. 04. 2018 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům, Pracovní nabídky / Přečteno 819x

Hledám za sebe záskok za MD na pozici psychologa na Krajském úřade ve Zlíně.

Jedná se o práci na plný úvazek a hlavní náplní je psychologické posuzování žadatelů o náhradní rodinnou péči a vyšetřování dětí, které směřují do této péče.

Je potřeba: mít vystudovanou jednooborovou psychologii, délka praxe alespoň 1 rok, schopnost pracovat jak v týmu, tak samostatně, zodpovědnost, spolehlivost, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, znalost psychologické diagnostiky, orientace v tématu náhradní rodinné péče.

Co za to: platová třída 11, po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, příspěvek na obědy, parkování zdarma, příspěvek na rekreaci, skvělý pracovní tým a zázemí, podpora dalšího vzdělávání.

Předpokládaný nástup: červenec – srpen 2018

CV prosím zasílejte na: simona.cubakova@kr-zlinsky.cz.

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/nabidka-prace-psycholog-krajsky-urad-zlin/