Nabídka účasti pro studenty/doktorandy v zajímavém výzkumu

27. 01. 2016 / Lucie Reichová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 018x

FF UP Olomouc získala možnost se v roce 2016 podílet na mezinárodním komparativním a kvalitativním výzkumu mladé generace „Generation Innovation across Europe“. Zakladní idea je, že mladí lidé zkoumají vlastní generaci prostřednictvím metody focus group. Projekt nabízí možnost – pro vybrané členy týmu – zapojit se do 4 týmových setkání (Lvov, Magdeburg, Olomouc a Vídeň) a především realizovat výzkum, jehož výstupem by měla být výzkumná zpráva, popř. studie. Projektová spolupráce vyžaduje samostatnost, odborný zájem, týmovost, komunikační znalost angličtiny (popř. němčiny), zorganizování menšího workshopu v Olomouci (duben 2016) a především realizaci výzkumu (instruktáž povede dr. Stefan Hampl ze Sigmund Freud University Vienna). Zkušenosti s kvalitativním výzkumem či přímo generačním výzkumem/teorií generace jsou výhodou. Cestovní náklady a náklady na realizaci výzkumu jsou hrazeny z projektu.

Zájemci se mohou přihlásit (a zaslat strukturovaný životopis v angličtině) na emailové adrese: pavel.zahradka@upmedia.cz. Čím dříve, tím lépe. Nejpozději však do 5. února 2016.

Více na: http://www.respekt.net/de/projekte-unterstuetzen/details/projekt/1090/

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/nabidka-ucasti-pro-studentydoktorandy-v-zajimavem-vyzkumu/