Oznámení o konání 5. ČESKÉ KONFERENCE GESTALT TERAPIE

14. 06. 2016 / Lucie Reichová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 881x

5. česká konference Gestalt psychoterapie „Pátý element: Setkání“ (podrobné info naleznete u události zde), která se uskuteční od 24. do 26. 3. 2017 v kongresovém hotelu Jezerka, hledá dobrovolníky na pomoc při organizaci konference na místě (pomoc při registraci, přísedící při přednáškách a workshopech atd. ). Jako odměnu nabízí slevu na registračním poplatku 1.000,- Kč. V případě zájmu pište na easyprague@seznam.cz  a vyplňte „registrační poplatek dobrovolník“ v registračním formuláři.
Dále hledá pomoc na tlumočení z angličtiny při přednáškách a workshopech. V tomto případě nabízí odpuštění konferenčního poplatku. V případě zájmu pište na gestaltkonference@gmail.com  a v registračním formuláři vyplňte „registrační poplatek tlumočení“.

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/oznameni-o-konani-5-ceske-konference-gestalt-terapie/