Přednášky prof. Alexandra Vazsonyiho v zimním semestru

07. 09. 2019 / Jan Švec / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 646x

Přednášky prof. Alexandra Vazsonyiho v zimním semestru

Milé studentky, milé studenti,

katedra psychologie FF UP v Olomouci slaví významný úspěch na poli internacionalizace a mezinárodní spolupráce. V zimním semestru akademického roku 2019/2020 přivítala na své půdě významného hosta, pana profesora Alexandra Vazsonyiho, profesora psychologie a sociologie z Kentacké Univerzity v Lexingtonu, USA. Pan profesor bude působit po dobu jednoho semestru na katedře jako Fulbright scholar, zapojí se do výuky a výzkumu realizovaného na katedře, a to zejména v tématech vývojové psychologie, sociální psychologie, konkrétněji v oblasti rizikového chování dospívajících.
Pro naše studenty pan profesor mimo jiné připravil sérii přednášek pod názvem Adolescent Development – bližší informace lze najít ZDE. Studenti doktorského studia mají možnost si tyto přednášky zapsat v rámci volitelného workshopu.
Těšíme se na další spolupráci!

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/prednasky-prof-alexandra-vazsonyiho-v-zimnim-semestru/