Termín zahájení výuky Kyberpsychologie – 5. 10. 2016

18. 09. 2016 / Jan Šmahaj / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 911x

Vážení studenti předmětu Kyberpsychologie,

termín zahájení výuky předmětu Kyberpsychologie je bohužel posunut na 5. 10. 2016.

– 21. 9. se výuka nekoná z důvodu mé koordinační účasti na mezinárodním setkání projektu I-LAB (uslyšíte o něm více na přednášce), který je pod záštitou naší katedry. Ve dnech 19-21. 9. Katedra psychologie FF UP hostí partnery tohoto projektu ze Sicílie, Německa a Polska.

Chápu, že první týden máte možnost si předmět (na základě úvodních instrukcí) případně odepsat. Proto Vám touto formou, přes STAG, zašlu na Vaše upol e-maily úvodní informace a podmínky předmětu. Prosím šiřte tuto informaci i mezi svými kolegy.

Budu případně rád, pokud mi někdo z Vás zašle třídní e-mail, kam mohu informace pro jistotu také zaslat. Důležité je, že nám nic podstatného neunikne. Případné dotazy pište na e-mail. Rád je zodpovím.

Pevně věřím, že Vás tato informace o zahájení výuky neodradí od zájmu o předmět a budu se těšit na viděnou.

– 28. 9. je státní svátek.

S pozdravem Dr. Šmahaj

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/termin-zahajeni-vyuky-kyberpsychologie-5-10-2016/