Zrušení výuky A. Neusara “Myšlení a rozhodování v praxi” (MYROP) ve středy a náhrada za tuto výuku

29. 09. 2015 / Eva Maierová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům / Přečteno 1 071x

Vážené studentky a studenti předmětu “Myšlení a rozhodování v praxi” (MYROP; denní studium),

díky chybě v rozvrhu musela být přesunuta výuka předmětu MYROP (původně středa). Jelikož se mi nepodařilo najít jiný vhodný termín kromě extrémních časů jako např. od 18:30 do 20:00, rozhodl jsem se, že pravidelnou týdenní výuku úplně zruším. Místo toho nabízím jako “bonus” alternativní výuku, která proběhne přes víkend (na nějaké chatě například). Výuka proběhne v pátek/sobota či sobota/neděle dle domluvy někdy v říjnu či listopadu či počátkem prosince. Až seženu vhodný prostor, tak vypíšu několik termínů a budeme hlasovat přes DOODLE (odkaz přijde všem zapsaným na e-mail). Ostatní studenti, kteří nejsou zapsáni na MYROP, ale chodí na něj, nechť se mi ozvou na e-mail. Kromě víkendu také navrhnu termíny jednoho, dvou kratších neformálních setkání, ať se vidíme více než jednou. Termíny budu s předstihem zveřejněny v e-learningu a také napíšu hromadný mail ze Stagu. Výuka bude probíhat take skrze e-learning (na tom se nic nemění).

Pokud víte o vhodném prostoru – cena, vzdálenost od Olomouce, možnost občerstvení, dejte mi, prosím, vědět. Cenu za ubytování si bude muset hradit každý zvlášť.

Za vzniklé potíže se omlouváme. Ale věřím, že takto to bude ještě příjemnější .-) Kdo by měl problémy se zúčastnit víkendu, tak se mi ozvěte. Nějak se domluvíme.

Zdraví a na viděnou se těší Aleš Neusar

old.psych.upol.cz/aktualni-oznameni-studentum/zruseni-vyuky-a-neusara-mysleni-a-rozhodovani-v-praxi-myrop-ve-stredy-a-nahrada-za-tuto-vyuku/