Mgr. Karolína Fryštacká

E- mail karolina.frystacka01@upol.cz
Telefon  +420 585 633 521
Konzultační hodiny  středa 10:00 – 11:00
(případně po domluvě přes email)
Pracovna  2.23

Odborná profilace

Karolína Fryštacká je studentkou postgraduálního programu Klinická psychologie a výzkumně se zaměřuje převážně na psychofyziologii a psychosomatiku. Ve své bakalářské práci se zabývala psychosomatikou, přesněji souvislostí emocí a onemocnění štítné žlázy. Dále se ve své magisterské diplomové práci věnovala psychofyziologickým aspektům Rorschachovy metody a Tématicko-apercepčního testu.

Na katedře vyučuje předmět Interakční psychologický výcvik a spolupracuje s PhDr. Mgr. Romanem Procházkou, PhD. na výuce psychofyziologie.

Nyní pracuje jako školní psycholožka na Základní škole Oskol v Kroměříži. Zajímá se o práci s dětmi, dále o psychoterapii, krizovou intervenci a psychodiagnostiku se zaměřením na projektivní metody. Tento rok započala výcvik v gestalt terapii.

old.psych.upol.cz/o-nas/lide/mgr-karolina-frystacka/