Nabídka práce – psycholog, dětská klinická psychologie, Novosedlice

14. 07. 2019 / Jan Švec / Rubrika: Pracovní nabídky / Přečteno 644x

CENTRUM PSYCHOLOGIE S.R.O. – SOUKROMÁ ORDINACE DĚTSKÉ KLINICKÉ PSYCHOLOGIE V NOVOSEDLICÍCH (OKR. TEPLICE)

Hledá kolegy k rozšíření našeho pracovního týmu.

Náplň práce:

  • Psychologická diagnostika dětí a dospívajících, okrajově i dospělých pacientů.
  • V rámci následné péče klinicko-psychologické vedení, psychoterapie, poradenství a edukace pacientů a jejích rodinných příslušníků.

Požadujeme:

  • Požadujeme ukončené jednooborové magisterské studium psychologie.
  • Alespoň započatý kurz Psycholog ve zdravotnictví.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Pracovní nasazení, spolehlivost a ochotu se dále vzdělávat.
  • Uživatelskou znalost MS Office.
  • Pozice je vhodná pro klinické psychology, psychology v předatestační přípravě i pro absolventy.
  • Atestace v klinické psychologii či započatý psychoterapeutický výcvik výhodou.

Nabízíme:

  • Úvazek 1,0, případně nižší (výše úvazku k jednání)
  • Nadstandardně psychodiagnosticky a psychoterapeuticky vybavené pracoviště
  • Kvalitní odborné vedení.
  • Akreditované pracoviště pro praktickou část vzdělávání v oboru Klinická psychologie, s možnosti akreditace pracoviště v oboru Dětská klinická psychologie.
  • V případě zájmu nabízíme na pracovišti zácvik v principech ABA terapie a podporu vzdělávání v ABA terapii a výhledově práci pod vedením certifikovaného behaviorálního analytika.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Pestré složení pracovní náplně.
  • Nadstandardní podporu dalšího vzdělávání.
  • Zaměstnanecké benefity
  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Náborový příspěvek 15000Kč

Nástup od 2. 9. 2019, event. dle dohody.

Váš strukturovaný životopis a případné dotazy zasílejte na email: centrum.psychologie@seznam.cz

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/pracovni-nabidky/nabidka-prace-psycholog-detska-klinicka-psychologie-novosedlice/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

Napsat vedoucímu katedry »