Nabídka práce – sociální pracovník/pracovních v sociálních službách/psycholog , Olomouc

14. 07. 2019 / Jan Švec / Rubrika: Pracovní nabídky / Přečteno 669x

Společnost Podané ruce o.p.s. (Olomoucký kraj) hledá pro spolupráci formou DPP pracovníky pro tyto pozice:

Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách/psycholog

vhodné pro studenty, absolventy, praxe není nutná

Společnost Podané ruce o.p.s. poskytuje své služby v rámci Olomouckého kraje těmto cílovým skupinám:

• Uživatelé nealkoholových drog,
  • děti a mládež,
  • osoby po výstupu z trestu.

V lokalitách:

• Olomouc,
  • Prostějov,
  • Zábřežsko, Hanušovicko a Mohelnicko.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání, stačí však i započaté studium, nejlépe v oblasti sociálních či zdravotních služeb (sociální práce, psychologie, adiktologie apod.),
  • základní orientaci v sociálních službách,
  • nehodnotící a nestigmatizující postoj ke klientům a schopnost udržet hranice s klienty,
  • samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti, aktivní přístup, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:

• zázemí velké a stabilní neziskové organizace,
  • předávání zkušeností při práci s cílovou skupinou a osobnostní růst,
  • práci v malém a dynamickém kolektivu,
  • zajímavou a obohacující práci s lidmi,
  • plat 100-150 Kč hodina dle pozice a zkušeností,
  • v případě oboustranné spokojenosti možnost budoucí práce na celý úvazek (není však podmínkou),
  • rozsah práce závisí na dohodě a potřebnosti v jednotlivých centrech.

Plánovaný nástup: ihned nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám na adresu asistentka@podaneruce.cz Váš strukturovaný životopis a krátký motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, o jakou z uvedených cílových skupin máte zájem a v jaké lokalitě jste schopni pracovat. Do předmětu zprávy uveďte „Výběrové řízení -DPP“. Zaslání životopisu a motivačního dopisu je podmínkou k zařazení mezi uchazeče.

Vybraní uchazeči budou k pohovorům zváni průběžně.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová

Telefon: +420 774 701 570

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

old.psych.upol.cz/pracovni-nabidky/nabidka-prace-socialni-pracovnik-pracovnich-v-socialnich-sluzbach-psycholog-olomouc/