5. mezinárodní studentská konference v Praze

5. mezinárodní studentská konference v Praze

POZVÁNKA

12. května 2017, Praha, Česká republika
(University of New York in Prague, Londýnská 41 Prague 2)

Deadline pro zaslání abstraktů prezentací nebo posterů je 10. května 2017.

Abstrakt lze poslat online přes www.isrc.website

ISRC, mezinárodní studentská konference, je každoroční příležitostí pro studenty bakalářských i postgraduálních oborů prezentovat svůj výzkum v oblasti psychologie. Otevřena je studentům všech akademických ročníků, včetně prvních a posledních – každý zájemce má možnost prezentovat svou práci.

ISRC nabízí studentům možnost reprezentovat svou univerzitu a prezentovat vlastní výzkum. Kromě prezentujících se do přednášek mohou zapojit i účastnící konference a to v diskusích pořádaných těsně po jejich skončení. ISRC umožňuje studentům nejen vyměnit si navzájem znalosti a zkušenosti v oboru, ale slouží také jako platforma pro navazování nových kontaktů se studenty a profesory z celé Evropy.

Studenti, kteří se rozhodnou předložit svůj výzkum k posouzení a ohodnocení, budou následně vyzváni k jeho ústní prezentaci v jednom z časových bloků konference nebo formou plakátů. Všechny návrhy budou automaticky zařazeny do soutěže o nejlepší tři prezentace a vítězný výzkum bude následně publikován v magazínu „Psychologie Dnes“.

Mezinárodní studentská konference je projekt organizovaný University of New York in Prague ve spolupráci s Empire State College, NY.

old.psych.upol.cz/udalosti/4-mezinarodni-studentska-konference-v-praze/