Debata Partnerství pro městskou mobilitu

13. 04. 2017 / Lucie Reichová / Rubrika: Události / Přečteno 1 322x

Počet cest po Praze stále narůstá, jen za posledních deset let více než o jednu čtvrtinu. Všichni potřebujeme cestovat: přesouvat se za prací, vzděláním, nákupy, setkáními. Zároveň chceme průjezdné cesty bez dopravních zácp, volná parkoviště a dobře fungující veřejnou dopravu. Jak skloubit požadavky na mobilitu s kvalitním veřejným prostorem?

Diskuze se zúčastní František Kubeš a Jiří Vlček (odbor regionální politiky, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR), Jan Sládek (Filozofická fakulta Univerzity Karlovy), Matúš Šucha (Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci) a Vojtěch Jirsa (Dopravní fakulta Jana Pernera Univerzity Pardubice). Debatu moderuje Jaroslav Martinek, odborný poradce Svazu měst a obcí ČR.

Debata se koná ve čtvrtek 13. dubna 2017 v 11:30 v Hybernské 4, Praha 1. Předpokládaný konec akce ve 13:30.

Pořadatelem debaty je Filozofická fakulta UK.

old.psych.upol.cz/udalosti/debata-partnerstvi-pro-mestskou-mobilitu/