Dostupný časopis TRANSACTIONS ON TRANSPORT SCIENCES

17. 11. 2016 / Lucie Reichová / Rubrika: Médiím / Přečteno 1 870x

Dostupný časopis TRANSACTIONS ON TRANSPORT SCIENCES

S rozvíjející se větví dopravní psychologie vzniká čím dál více příležitostí pro výzkumníky a odborníky v této oblasti, jak sdílet své poznatky a zkušenosti.

Jednou z nich je i interdisciplinární mezinárodní časopis TRANSACTIONS ON TRANSPORT SCIENCES. Díky panu doktoru Šuchovi, který se v dopravní psychologii velmi angažuje a je i editorem tohoto časopisu, je nyní vydávaný naší univerzitou a je tak dostupnější i pro další pracovníky a studenty skrz webovou doménu Univerzity Palackého.

Cílem časopisu je obohatit holistický a interdisciplinární přístup na poli dopravního výzkumu, jak ve vývoji teoretických konceptů, tak i v empirických studiích a aplikovaném výzkumu do praxe.

Více informací a jednotlivá čísla naleznete na http://tots.upol.cz/

old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/dostupny-casopis-transactions-on-transport-sciences/