Katedra psychologie a ČMPS propojily informačně weby

24. 03. 2014 / Zuzana Vávrová / Rubrika: Médiím / Přečteno 1 351x

Katedra psychologie a ČMPS propojily informačně weby

Hledáte zajímavý článek či potřebujete dohledat publikační výstup některého ze členů katedry psychologie?

Cílem propojení obou webových serverů je informovat čtenáře a uživatele o novinkách, které se na nich objevují. Budete například pravidelně informováni o vydání nového čísla či příspěvku, který bude výstupem některého z akademických pracovníků či doktorandů katedry. Zároveň vám neuniknou důležité informace o plánovaných konferencích, akcích či aktuálních informací k požadavkům na příspěvek.

E-psychologie je elektronický odborný recenzovaný časopis určený všem zájemcům o psychologii, vydávaný Českomoravskou psychologickou společností. Publikuje původní články z výzkumu a praxe, přehledové studie, zprávy ze zajímavých akcí a recenze knih. Nabízí též prostor pro příspěvky přinášející poznatky z příbuzných oborů. Časopis je přístupný bezplatně všem čtenářům. Vychází 4× ročně (zpravidla v dubnu, červnu, říjnu a v prosinci). První číslo vyšlo v prosinci 2007.

Redakční rada

Doc. PhDr. Irena Sobotková, CSc. (Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci) vedoucí redaktorka

PhDr. Simona Hoskovcová, Ph.D. (Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze)

PhDr. Miroslav Klusák, CSc. (Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze)

PhDr. Jindřiška Kotrlová (Českomoravská psychologická společnost)

Doc. Mgr. Lenka Lacinová, Ph.D. (Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně)

Mgr. Ing. Pavel Michálek, Ph.D. (Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze)

PhDr. Alena Slezáčková, Ph.D. (Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně).

(převzato z webu http://e-psycholog.eu)

old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/katedra-psychologie-a-cmps-propojilo-informacne-weby/