Mobilní aplikace pro studenty – Psychoid

13. 04. 2014 / Zuzana Vávrová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům, Médiím / Přečteno 6 197x

Mobilní aplikace pro studenty - Psychoid

Už se vám někdy stalo, že jste po cestě do školy zapomněli, jaký máte ten den rozvrh? Nevěděli jste, do jaké učebny jít? Nebo jste přišli do školy, ale výuka odpadla, aniž byste si toho všimli? Právě pro vás jsme vytvořili mobilní aplikaci s názvem Psychoid.

Aplikace Psychoid je určena především studentům na Katedře psychologie Filosofické fakulty Univerzity Palackého. Umí zobrazovat aktuální oznámení pro studenty, rozvrh hodin a kalendář akcí. Obsahuje jednoduchý popis, jak se dostat do učeben katedry. Umožňuje rychle odeslat katedře svůj komentář, názor či návrh.

Aplikace je kompatibilní s 91,3% všech chytrých mobilních telefonů a je určena pro mobilní operační systémy:

Android

iOS (iPhone)