Společensky prospěšné aktivity spojené s katedrou psychologie FF UP

14. 06. 2016 / Lucie Reichová / Rubrika: Médiím / Přečteno 1 098x

Společensky prospěšné aktivity spojené s katedrou psychologie FF UP

V úterý 7. června 2016 vyšel na stránkách zurnal.upol.cz článek reflektující činnost paní docentky Ireny Sobotkové v rámci jejího působení ve sdružení ISIS, které se věnuje podpoře rodin zapojených do náhradní péče. V programu, který do poraden pomohla zavést – jedná se o speciální program pro děti a dospívající z náhradních rodin zaměřený na podporu formování zdravé osobní identity u dětí – pokračuje i její doktorandka PhDr. Šárka Mošťková. Kromě toho je i ISIS jednou z nejvíce vyhledávaných organizací, do které mohou chodit dobrovolníci z řad studentů naší katedry, podílet se na chodu a sbírat tak cenné zkušenosti v rámci svého studia.

Celý článek naleznete v odkazu výše.

Foto: Žurnál UP

old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/spolecensky-prospesne-aktivity-spojene-s-katedrou-psychologie-ff-up/