Úspěch Barbory Kasalové v soutěži Národní cena absolventských prací

25. 05. 2016 / Lucie Reichová / Rubrika: Fotogalerie, Médiím / Přečteno 1 934x

Úspěch Barbory Kasalové v soutěži Národní cena absolventských prací

Již je tomu měsíc, co se dne 26. 4. 2016 v Praze uskutečnilo slavnostní vyhlášení 5. ročníku soutěže Národní cena absolventských prací (NCAP) v rámci události Talent Forum, které pořádá people Management Forum (vydává např. časopis HR Forum).
NCAP si klade za cíl podpořit zájem mladých lidí o studium v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů. Současně propaguje bakalářské a diplomové práce propojující teorii s praxí. Odborná porota složená z 16 zaměstnavatelů vysokoškolských pedagogů a odborných garantů projektu hodnotila 12 bakalářských a 12 diplomových prací, z nichž do finále postoupilo 5 bakalářských a 5 diplomových.
Na 3. místě v Bc. pracích se umístila i naše studentka, Barbora Kasalová, s bakalářkou zabývající se preferencemi pracovního prostředí u generace Y v souvislosti s teorií attachmentu. Tato práce vznikla pod vedením PhDr. Kláry Seitlové, PhD. v rámci výzkumné oblasti Aplikace teorie Attachmentu v pracovním prostředí na naší katedře. Svůj výzkum měla Bára také možnost prezentovat v listopadu 2015 na European Conference on Management Leadership and Governance v Portugalsku.

Velmi gratulujeme k úspěchu a přejeme hodně úspěchu do dalšího výzkumu!

Na hromadné fotce zleva: Bc. Barbora Kasalová (3. místo v bakalářských pracích), Bc. Renata Křížková (1. místo v bakalářských pracích, také FF UPOL) a dále Ing. Nela Štekerová (1. místo v diplomových pracích, Technická univerzita v Liberci), Ing. Jana Kratochvílová (3. místo v diplomových pracích, Vysoká škola ekonomická v Praze).

old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/uspech-barbory-kasalove-v-soutezi-narodni-cena-absolventskych-praci/