Den otevřených dveří 21.1.2017

25. 01. 2017 / Lucie Reichová / Rubrika: Fotogalerie / Přečteno 2 773x

Den otevřených dveří 21.1.2017

„Pojďte studovat k nám! Jsme krásní a máme koláčky!“ To bylo úsměvné motto, které provázelo druhý Den otevřených dveří u nás na Katedře psychologie.

Tentokrát jsme měli možnost přivítat 104 uchazečů o studium z celé republiky a také Slovenska. Ti měli možnost poslechnout si prezentaci o možnostech studia na katedře, průběhu přijímacích zkoušek a zajímavostech a výhodách, které naše katedra skýtá. O průběh se postaral šikovný tým našich studentů a doktorandů. Zájemci měli také možnost nahlédnout do prostor interaktivní laboratoře iLab a dalších prostor na katedře. Dále byli prezentované možnosti zapojení se během studia v České asociaci studentů psychologie, a také služba pro uchazeče o studium, PsyMate, díky které se mohou uchazeči spojit se současnými studenty psychologie a mít tak možnost získat další cenné informace o studiu.

Níže si můžete prohlédnout zachycené momenty z celého dne.

Vy, kdo byste snad ještě váhali, zda studovat u nás na katedře, si můžete prohlédnout stránku http://studuj.psychologii.upol.cz/. Pokud již další další ujištění o tom, že se u nás studovat vyplatí, nepotřebujete, nezapomeňte si podat elektronickou přihlášku na https://prihlaska.upol.cz/wps/portal/.

Děkujeme za váš zájem a budeme držet palce u přijímacích zkoušek!

Sdílet článek na facebooku

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/fotogalerie/den-otevrenych-dveri-21-1-2017/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »