Mgr. Zuzana Ledvoňová

Konzultační hodiny úterý 10:00 – 11:30 nebo dle domluvy
Pracovna  2.25

Odborná profilace

Zuzana Ledvoňová je absolventkou jednooborové psychologie Univerzity Palackého v Olomouci, kde se momentálně věnuje studiu postgraduálního programu Pedagogická psychologie.

Odborně se zajímá o problematiku alternativních přístupů ve vzdělávání, aktivně se angažovala v několika programech zaměřených na změnu současného vzdělávacího systému. Ve své bakalářské práci se věnovala komparaci žáků z klasických a waldorfských škol v konceptu locus of control. Její magisterská práce se věnovala přínosům Rudolfa Steinera, zakladatele waldorfských škol, pro moderní psychologii.

Jejím dalším odborným zájmem jsou programy pro děti s výukovými obtížemi a postavení školních psychologů v systému škol.

Mimo katedru působí jako školní psycholožka na waldorfské škole v Ostravě-Porubě.

old.psych.upol.cz/o-nas/lide/mgr-zuzana-ledvonova/