PhDr. Martin Seitl, Ph.D.

Zástupce vedoucího katedry

Seitl_24

E- mail martin.seitl(at)upol.cz
Telefon  +420 585 633 510
Konzultační hodiny pondělí 12:30 – 14:30
Pracovna 3.25

Odborná profilace

Dr. Seitl se profesně věnuje psychologii práce a organizace, ve které se zaměřuje zejména na výběr zaměstnanců, etiku výběru zaměstnanců, psychodiagnostické metody v psychologie práce, organizační kulturu a manažerskou psychologii. Je akreditovaným specialistou pro model organizační kultury vyvinuty G. Hofstedem a B. Waisfiszem, pro model organizační kultury R. Barretta, Hogenovu diagnostiku, Rorschachovu metodu a další projektivní techniky. Vyučuje předměty v pregraduálním studiu psychologie v oblasti výběru zaměstnanců, manažerské psychologie, organizační kultury a Rorschachovy metody.

Je řešitelem nebo spoluřešitelem několika národních výzkumných projektů zaměřených na rozvoj psychodiagnostických metod. Výzkumné výstupy publikuje v českých i zahraničních periodikách a prezentuje je na odborných konferencích. Publikoval tři monografie: Poznávání interpersonálních charakteristik osobnosti (2012), Testové psychodiagnostické metody pro výběr zaměstnanců (2015) a Lidská pohybová determinanta v Rorschachově metodě (2016, ve spoluautorství s M. Lečbychem). Vedle výzkumných projektů je také řešitelem a spoluřešitelem rozvojových projektů, věnovaných aplikacím hlavních oborů psychologie v praxi.

Dr. Seitl je členem prestižních národních i mezinárodních oborových organizací:  České společnosti pro Rorschacha a projektivní metody (ČSRaP), Mezinárodní společnosti pro Rorschacha a projektivní metody (ISR), Evropské asociace psychologie práce a organizace (EAWOP) a České asociace psychologů práce a organizace (ČAPPO).

  • Profesní životopis, publikační činnost zde.
  • LinkedIn Profile: stažený soubor2
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/o-nas/lide/phdr-martin-seitl-ph-d/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »