KLINICKÁ PSYCHOLOGIE – ŠKOLÍCÍ MÍSTO / PRACOVNÍ POZICE

16. 06. 2017 / Jan Šmahaj / Rubrika: Pracovní nabídky / Přečteno 1 070x

PSYCHOMOST, SPOL. S R.O., oblastní diagnosticko terapeutické pracoviště pro děti i dospělé v Mostě přijme absolventa jednooborové psychologie v předatestační přípravě. Výhodou je alespoň započatý akred. terapeutický výcvik a alespoń započatý AKK „Psycholog ve zdravotnictví“. Případně nabízíme místo i atestovanému psychologovi. Nabízíme: předatestační vedení na větším akreditovaném pracovišti se specializovanými ambulancemi, pestré spektrum klinicko-psychologické problematiky, profesionální tým, kazuistické semináře na pracovišti. Kontakt: Strukturovaný CV a motivační dopis posílejte na e-mail: Ludek.dvorak@psychomost.cz (MUDr. PhDr. Luděk Dvořák).

old.psych.upol.cz/pracovni-nabidky/klinicka-psychologie-skolici-misto-pracovni-pozice/