Nabídka práce – psycholog, Krajská nemocnice Liberec

11. 06. 2019 / Jan Švec / Rubrika: Pracovní nabídky / Přečteno 575x

Krajská nemocnice Liberec, a. s., dětské psychiatrické oddělení,
Školní 430, 460 05 Liberec 5, přijme psychologa na zástup za mateřskou dovolenou

Náplň práce: skupinová a individuální práce s dětskými pacienty na lůžkové části DPO, v oblasti psychodiagnostiky a terapie

Požadujeme:

  • VŠ, magisterský stupeň jednooborové psychologie – s kursem „psycholog ve zdravotnictví“ (kurs možno zahájit až s nástupem do zaměstnání)
    pozice je vhodná pro klinické psychology, psychology v předatestační přípravě i pro
    absolventy
  • výhodou je započatý psychoterapeutický výcvik, kurs krizové intervence
  • výhodou je zkušenost s prací s dětskými klienty nebo zájem o tuto práci
  • komunikativnost, odolnost vůči stressu, osobnostní zralost schopnost samostatné i týmové práce u
  • uživatelská znalost MS Office
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou, pestrou, smysluplnou a kreativní práci
  • akreditované pracoviště dětské psychiatrie
  • pracovní úvazek dle dohody (0,5 – 1)
  • pracovní smlouvu na dobu určitou (MD), přičemž změna na dobu neurčitou není vyloučena
  • odpovídající finanční ohodnocení dle smluvních podmínek KNL
  • 25 dní dovolené + až 5 dní dodatkové dovolené (dle výše úvazku)
  • dotované stravování přímo na místě pracoviště
  • přátelský kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání
  • benefity KNL viz https://www.nemlib.cz/volna-pracovni-mista/

Předpokládaný termín nástupu na pracovní pozici je 1. 9. 2019
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 6. 2019
Kontaktní osobou je Mgr. Blanka Stárková, vrchní sestra odd. , tel. 485313515

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/pracovni-nabidky/nabidka-prace-psycholog-krajska-nemocnice-liberec/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

Napsat vedoucímu katedry »