Pracovní nabídka – psycholog/terapeut (zástup za mateřskou dovolenou) v Centru komplexní péče

08. 04. 2019 / Jan Švec / Rubrika: Pracovní nabídky / Přečteno 526x

Požadujeme: VŠ v oboru psychologie (započatý/ukončený psychoterapeutický výcvik výhodou) nebo VŠ v oboru sociální práce, pedagogika nebo adiktologie plus započatý/ukončený psychoterapeutický výcvik (absolvovaná alespoň sebezkušenostní část), osobnostní zralost, chuť se vzdělávat a růst jako odborník, selský rozum, schopnost práce v týmu i samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup, zodpovědnost, orientace v oblasti závislostního chování, dlouhodobá spolupráce, trestní bezúhonnost, ŘP skupiny B (není vylučující kritérium), praxe v oboru velkou výhodou, další vzdělání a znalost AJ výhodou.

Pracovní náplň: Dlouhodobá terapeutická a poradenská práce s lidmi ohroženými hazardním hraním, s jejich rodinnými příslušníky a blízkými osobami. Poradenství, individuální a skupinová terapie. Sekundárně pracujeme také s uživateli nealkoholových drog a jejich blízkými. Komunikace s úřady, propagace služby, odborný růst a profilace do oblasti závislostí. Pracovní působnost v Olomouckém kraji – Olomouc, Prostějov (2 dny v týdnu, cestování v rámci pracovní doby)

Nabízíme: Plný úvazek 1,0. Práce na dobu určitou do 30. dubna 2020 s předpokládaným prodloužením. Mzdové ohodnocení dle platných tabulek, dosažené praxe a vzdělání (23 000 – 28 000). Odměny za proaktivní přístup k práci. 6 týdnů dovolené. Příspěvek a volno na vzdělávání, pravidelná supervize, školení a stáže. Odborný růst. Zázemí zavedené a stabilní neziskové organizace.

Nástup: ihned nebo dle dohody (nejpozději v červnu 2019). Uchazeči budou zváni průběžně dle zaslaných životopisů, výběrové řízení bude uzavřeno po obsazení pozice.

Další informace: Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 27.4. Do předmětu zprávy uveďte prosím „Terapeut CKP Olomouc“. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

motivačním dopise uveďte, kromě čehokoli, co považujete za důležité sdělit, proč jste se stal/anebo chcete stát terapeutem? Jakým terapeutickým směrem a stylem práce se zabýváte nebo chcete zabývat a proč? Čemu jste se věnovali v diplomové práci a s jakým výsledkem?

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Společnost Podané ruce o. p. s., Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji, Dolní náměstí 2, 779 00 Olomouc. www.podaneruce.cz.

Sdílet článek na facebooku

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/pracovni-nabidky/pracovni-nabidka-psycholog-terapeut-zastup-za-materskou-dovolenou-v-centru-komplexni-pece/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »