Středisko výchovné péče Dobrá Vyhlídka Šumperk hledá psychologa

28. 04. 2017 / Jan Šmahaj / Rubrika: Pracovní nabídky / Přečteno 1 412x

Do střediska výchovné péče v Šumperku (http://www.dobravyhlidka.cz/) přijmeme v novém školním roce psychologa jako zástup za MD na plný úvazek.
Jedná se o práci s dětmi s obtížemi v chování a jejich rodinami. Máme ambulantní i pobytové oddělení, základním a středním školám nabízíme intervenční program zaměřený na klima třídy, realizujeme adaptační a kohezivní pobyty pro třídní kolektivy.
Platové ohodnocení je dle tabulek pro pedagogické pracovníky, 40 dnů dovolené a 12 dnů samostudia, zvýhodněné stravování ve školní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Nástup bude možný pravděpodobně od 1.9.2017, možná dříve. Rádi uvítáme i šikovného absolventa. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: svp@dds-spk.cz.

old.psych.upol.cz/pracovni-nabidky/stredisko-vychovne-pece-dobra-vyhlidka-sumperk-hleda-psychologa/