11. 09. 2018 / Jan Šmahaj / Rubrika: Pracovní nabídky / Přečteno 600x

Středisko výchovné péče Tršice (15 km od Olomouce) přijme psychologa na 1,0 úvazek. Realizujeme preventivně-výchovné pobyty (6-8 týdnů) zpravidla pro děti ve věku povinné školní docházky.

Náplň práce: individuální a skupinová práce s dětmi a mladistvými (ambulantně a v průběhu pobytu), práce s rodinou, diagnostika, spolupráce s týmem (etoped, soc. prac., učitelé, vychovatelé), prostor pro realizaci vlastních nápadů.

Požadavky: ukončené VŠ vzdělání – jednooborová psychologie, schopnost týmové práce, zájem o práci s dětmi a mladými lidmi.

Kromě zajímavé a různorodé práce nabízíme také kvalitní zázemí, vstřícný kolektiv, stravování v objektu, dobré platové podmínky (12. třída), zvláštní příplatek, 8 týdnů dovolené a další benefity. Dobrá dopravní dostupnost z Olomouce buď autobusem (30 minut), nebo autem (20 minut). Nástup ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu či pro další informace pište na mail info@svp-trsice.cz (připojte své CV) nebo volejte 571 641 700 (vedoucí Mgr. Raindl).

old.psych.upol.cz/pracovni-nabidky/stredisko-vychovne-pece-trsice-15-km-od-olomouce-prijme-psychologa-na-10-uvazek/