ProMobily.cz

garant katedry pro ProMobily: PhDr. Romana Mazalová, Ph.D.
vedoucí organizace: Ing. Hanuš Mazal
kontaktní osoba: PhDr. Romana Mazalová, Ph.D.
kontaktní adresa: Dobrovského 2, Vyškov 682 01
kontaktní email: romana.mazalova@upol.com
www stránky: www.promobily.cz

 

 

 

 

O firmě:

ProMobily.cz je internetový obchod s mobilním příslušenstvím. Eshop je typický svou „svěží“ firemní komunikací a přátelským přístupem k zákazníkům. Má přes 4.300 spokojených uživatelských recenzí na heuréce a dvakrát obsadil 2. místo v soutěži Shop Roku (v letech 2016, 2017).

 

O praxi:

Praxe je pro studenty unikátní v tom, že se jedná o ecommerce. Studenti nahlédnou do světa online marketingu a poznají roli psychologa v něm.

Naučí se a sami povedou zákaznické testování. Budou sami zadávat a vyhodnocovat pohyb zákazníků (probandů) na eshopu. Budou vytvářet dotazníkové šetření pro kvalitativní vyhodnocování dat. Vyzkouší si A, B testování v marketingu. Na základě jimi zjištěných dat se pokusí navrhnout inovace a převést je do praxe.

Praxe je vhodná jak pro humanitně zaměřené studenty (práce s texty, slovy a zkoumání jak jejich záměna působí na chování zákazníků), tak pro „metodology“ (práce s daty, nastavování kampaní, analýzy…). Na co se studenti budou chtít během své praxe zaměřit více, bude na vzájemné domluvě. Cílem je, aby si student odnesl co nejvíce do své budoucí plánované profesní kariéry.

Web: https://www.promobily.cz/

FB: https://www.facebook.com/promobilycz/

Video PROMOBILY.CZ

 

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/promobily-cz/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »