Magisterská diplomová práce

Informace k zadání magisterských diplomových prací

  • Studenti  1. ročníku navazujícího kombinovaného a prezenčního studia odevzdají zadání diplomové práce do data uvedeného v harmonogramu Katedry psychologie.

Zadání podepsané vedoucím práce a studentem se odevzdává sekretářce katedry, elektronická verze se vkládá do systému Stag.

Kontakty:  zdenek.vtipil@upol.cz, zuzana.sedlackova@upol.cz

Odborné specializace členů katedry a interních postgraduálních studentů

Hledáte vedoucího své DP? Podívejte se na odborné specializace členů katedry.

A nebo se podívejte na intranet webu katedry, kde naleznete jak preferovaná témata vyučujících, tak jejich volné kapacity. Do intranetu se přihlásíte stejným přihlašovacím jménem a heslem jako do systému STAG.

Infromace k odevzdání magisterských diplomových prací

Do data uvedeného v harmonogramu Katedry psychologie studenti nahrají do Stagu celé znění diplomové práce a přinesou na studijní oddělení dva výtisky diplomové práce a vytištěné listy z Portálu s doplněnými informacemi k závěrečné kvalifikační práci.Na studijním oddělení je možné práci předložit v době úředních hodin (http://www.ff.upol.cz/menu/struktura-ff/dekanat/studijni-oddeleni/).

Přečtěte si také, prosím, interní normu pracoviště č.03/2017, která se týká průběhu obhajob bakalářských a magisterských diplomových prací a průběhu státních závěrečných zkoušek.

Zadání BP/DP nesmí být vloženo v elektronické verzi kvalifikační práce. Do tištěné verze práce se však vkládá. Zadání nemusí být součástí svázané práce. Je postačujícící, když je volně vloženo v odevzdané vytišněné BP/DP.

Práce s razítkem ze studijního oddělení pak odevzdají tajemníkovi katedry doc. Vtípilovi, nebo doktorce Sedláčkové. V případě nezastižení je možné nechat práce u paní Molnárové.

Manuál pro psaní diplomových prací

4. Aktualizované vydání Manuálu pro psaní bakalářských a diplomových prací

Pozn.: Součástí manuálu jsou i přilohy ve formatu .doc (MS Word), ktere najdete tak, ze ve vašem “pdf readeru” kliknete na ikonu kancelarské svorky (byva umistena nejcasteji v levem sloupci).

Posudek písemných prací na Katedře psychologie FF UP.

Manuál pro vydávání DP

Seznam zadaných bakalářských a diplomových prací

Aktuální seznam můžete najít na tomto odkazu.

Postup: Zadejte fakultu (Filozofickou), katedru (PCH), rok zadání, který Vás zajímá, případně vyplňte další položky

[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/studium/navazujici-magisterske-studium/magisterska-diplomova-prace/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »