DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: Katedra psychologie

19. 01. 2019 / Romana Mazalová / Rubrika: Aktuální oznámení studentům, Události / Přečteno 2 080x

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: Katedra psychologie

Přijďte se osobně seznámit s Katedrou psychologie Univerzity Palackého v Olomouci.
DOD se konají dne 19. ledna 2019.

Během DOD se budou konat 4 přednáškové bloky, ve kterých Vám bude představena Katedra psychologie, průběh přijímacích zkoušek a zodpovězeny budou i Vaše dotazy. Přesný harmonogram viz tabulka níže.

KATEDRA PSYCHOLOGIE
9:00 – 9:45
10:00 – 10:45
11:30 – 12:15
13:00 – 13:45

Prezentace o Katedře psychologie proběhnou v 1. patře budovy, která se nachází na Vodární 6, v učebně č. 204.

Tento rok se můžete opět zúčastnit prohlídky naší laboratoře virtuální reality a psychofyziologie, nebo vyzkoušet interaktivní výukovou laboratoř!

Informace k prezentacím Filozofické fakulty

„SPF nanečisto“ se budou konat.
Testování proběhne v prostorách fakulty na Konviktu, Univerzitní 3, místnost AM. Testování proběhne v 9, 10:30, ve 12 a 13 hodin, délka trvání testu je 50 minut.
K registraci je třeba se dostavit vždy minimálně 15 minut před zahájením testování.

Dále by vás mohlo zajímat…

„PsyMate“ je student psychologie na české VŠ, který je ochotný obětovat trochu svého času, aby zodpověděl dotazy uchazečům o studium. Neváhejte kontaktovat PsyMates z naší katedry!“

Tým Katedry psychologie se těší na viděnou!

old.psych.upol.cz/udalosti/den-otevrenych-dveri-katedra-psychologie-2/