Katedrové kolo Mezinárodních studentských psychologických dnů

19. 02. 2019 / Romana Mazalová / Rubrika: Události / Přečteno 699x

Katedrové kolo soutěže bakalářských a diplomových prací.

Termín katedrového kola je 19/2/2019

Začátek prezentací od 13:00

Místo konání katedrového kola učebna 214

Porota: Dr. Dolejš a kolegové

Podmínky:

a)    Nahlásit svoji bcdp do 17/2/2019  – název bcdp (prezentace), forma studia, termín obhajoby bcdp a příjmení se jménem – požadované údaje zašlete – martin.dolejs@upol.cz
b)    Připravit si 15 minutou prezentace – powerpoint prezentace 10 minut + 5 minut diskuze (je nutné dodržet stanovenou časovou dotaci)
c)    Bcdp donést v jednom vyhotovení na prezentaci (nebo poslat předem v pdf, pokud nemáte fyzickou podobu)

Bližší informace z pohledu účastníka Vám mohou poskytnout studentky 2. navazujícího mgr. ročníku – Tereza Hartmannová (tereza.hartmannova02@upol.cz) či Veronika Hasoňová(veronika.hasonova01@upol.cz), které se účastnily soutěže minulý rok.

Každý ze soutěžících obdrží věcné ceny

Děkujeme předem za váš zájem a budou-li jakékoliv dotazy nebojte se kontaktovat dr. Dolejše

old.psych.upol.cz/udalosti/katedrove-kolo-mezinarodnich-studentskych-psychologickych-dnu/