Den otevřených dveří 20.11.2015

27. 11. 2015 / Lucie Reichová / Rubrika: Fotogalerie, Médiím / Přečteno 2 252x

Den otevřených dveří 20.11.2015

V pátek 20. listopadu 2015 proběhl první ze dvou Dnů otevřených dveří na Univerzitě Palackého a naše katedra ožila zástupem mladých uchazečů o studium. Zúčastnilo se ho bezmála 162 návštěvníků, kteří měli v rámci 4 prezentačních bloků možnost dozvědět se, co vše se děje na Katedře psychologie, jaký je průběh přijímacího řízení a také jim byla představena Česká asociace studentů psychologie, která má konkrétně v Olomouci své největší zastání a nejpočetnější základnu. Včetně prezentace se mohli účastníci i doptat osobně doktorandů a našich studentů na to, co je ke studiu psychologie zajímá. Na místě bylo pro zájemce připravené malé občerstvení, informační materiály katedry a uskutečnilo se i malé slosování o dárkové předměty od katedry.
Děkujeme všem za účast a těšíme se na viděnou ještě jednou v lednu nebo u přijímacích zkoušek!

old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/den-otevrenych-dveri-20-11-2015/