Dr. Charvát oceněn děkanem v soutěži o nejlepší pedagogický výkon

18. 04. 2015 / Lucie Reichová / Rubrika: Médiím / Přečteno 1 753x

Dr. Charvát oceněn děkanem v soutěži o nejlepší pedagogický výkon

Nominaci v soutěži O nejlepší pedagogický výkon získalo za rok 2014 dalších devět pedagogů.
Byli jimi  Jana Burešová z katedry historie, doktorandka Ivana Častulíková z katedry politologie a evropských studií, Miroslav Charvát z katedry psychologie, Pavel Kliment z katedry sociologie, andragogiky a kulturní antropologie, vedoucí katedry klasické filologie Lubor Kysučan, Václav Jonáš Podlipský z katedry anglistiky a amerikanistiky, vedoucí katedry historie Jan Stejskal, Pavel Šaradín z katedry politologie a evropských studií a vedoucí katedry bohemistiky Miroslav Vepřek. (zdroj: http://www.zurnal.upol.cz/ff/zprava/clanek/eva-klimentova-a-nadezda-spatenkova-nejlepsimi-pedagogy-filozoficke-fakulty/)

Návrhy na své oblíbené vyučující vzešly od studentů prezenčního i kombinovaného studia. Dr. Charvátovi tímto velmi blahopřejeme a jsme na výsledek velmi pyšní!

Soutěž měla na Filozofické fakultě za cíl podpořit vedle vědy a výzkumu i pedagogickou činnost.

old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/dr-charvat-ocenen-dekanem-v-soutezi-o-nejlepsi-pedagogicky-vykon/