Ohlédnutí se za 7. ročníkem konference PhD Existence

06. 02. 2017 / Lucie Reichová / Rubrika: Médiím / Přečteno 1 196x

Ohlédnutí se za 7. ročníkem konference PhD Existence

S letošním podtitulem Psychologie v době internetu nabídla konference šest stěžejních přednášek, tři workshopy a řadu posterů. Pro řadu lidí se toto pravidelné setkání stalo i zajímavou příležitosti k diskusi. Konference se účastnili domácí i zahraniční odborníci psychologie či příbuzných oborů, mladí vědci, studenti i návštěvníci z řad odborné veřejnosti. (…)

„Konference i letos nabídla zájemcům zajímavé hosty se zajímavými přednáškami. Nejen doktorandům, ale i odborníkům z praxe jsme nabídli možnost prezentovat výsledky vlastního bádání,“ doplnila Jaroslava Suchá. Každoročně jsou sborníky z této konference úspěšně indexovány v systému Thomson Reuters. O totéž se pokusí i organizace letošního ročníku. PhD Existence: česko-slovenské konference (nejen) pro doktorandy a o doktorandech se uskutečnila ve dnech 30. – 31.1. v Uměleckém centru UP.

Zdroj: zurnal.upol.cz – celý článek naleznete na http://www.zurnal.upol.cz/nc/funkce/zprava/clanek/sedma-phd-existence-se-venovala-psychologii-a-internetu/

Konferenční fotogalerii naleznete ZDE.

Sdílet článek na facebooku

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/ohlednuti-se-za-7-rocnikem-konference-phd-existence/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »