Prosíme veřejnost o pomoc při hledání výjimečných respondentů

14. 06. 2019 / Romana Mazalová / Rubrika: Médiím / Přečteno 1 375x

Prosíme veřejnost o pomoc při hledání výjimečných respondentů

Jak už víte, hledali jsme respondenty a respondentky kteří NEPOUŽÍVAJÍ AUTO. Moc jste nám pomohli a skupinu lidí, kteří se rozhodli auto vůbec nepoužívat už máme naplněnou. Moc vám děkujeme.

Skupina, kterou se nám ale stále naplnit nedaří jsou: Muži a ženy starší 21 let, kteří auto nějakou dobu používali (běžně, řešení každodenních úkolů), ale pak se sami z vlastní vůle rozhodli přestat auto úplně používat (vysoké finanční náklady, neekologičnost, nepotřebnost, nechuť stát v zácpách a hledat parkovací místa..).

Prosíme, znáte někoho takového? Upozorněte ho prosím na náš výzkum, budeme vám velmi vděční. Nebo sami do této kategorie spadáte? Ozvěte se nám na: zivotbezauta@upol.cz.

Bude vás čekat asi hodinový rozhovor s někým z našeho týmu na Katedře psychologie, nebo jakémkoliv jiném místě, podle vašeho výběru (na kávu i dortík vás moc rádi zveme :-).

Pokud vás zajímá více, můžete se podívat na web našeho předchozího projektu (jehož pokračováním je výzkum, ke kterému vás tímto srdečně zveme) https://zivotbezauta.upol.cz/

Předem děkujeme za vaši výzkumnou solidaritu.

S pozdravem,

Řešitelský tým

Sdílet článek na facebooku

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/prosime-verejnost-o-pomoc-pri-hledani-vyjimecnych-respondentu/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »