Psychologické dny 2014

30. 09. 2014 / Lucie Reichová / Rubrika: Fotogalerie, Médiím / Přečteno 3 760x

Psychologické dny 2014

Ve dnech 11.-13. září 2014 se v Olomouci uskutečnily již 32. Psychologické dny na téma: „Fenomén svobody v kontextu psychologie a filosofie“.
V rámci třídenního programu nabitého přednáškami a referáty se uskutečnily také Sněm Unie PA ČR a Sněm ČMPS. Se svými referáty zde vystoupili i zástupci z Katedry psychologie FF UP.

Na společenském večeru byla posléze vyhlašována Studentská cena ČASP za nejlepší postery. Komisi tvořili studenti zdejší Katedry psychologie v čele s prezidentem ČASP, Ondřejem Vávrou.
Mezi oceněnými byl na prvním místě poster Mgr. Terezy Záškodné, prof. PhDr. Aleny Plhákové, CSc. a PhDr. Daniela Dostála, Ph.D. s názvem Šest dimenzí jako alternativní způsob popisu struktury osobnosti, a na děleném třetím místě se umístil poster Metodika pro posuzování psychické způsobilosti k řízení v rámci dopravněpsychologického vyšetření autorů PhDr. Matúš Šucha, Ph.D., PhDr. Dana Černochová, Ph.D., PhDr. Vlasta Rehnová, Mgr. et Mgr. Petr Zámečník a PhDr. Lenka Šrámková.

Mezi dalšími nás reprezentoval i poster autorského týmu RNDr. Eva Reiterová, Ph.D., doc. RNDr. Martin Malčík, Ph.D., PhDr. Radko Obereingnerů, Ph.D., MUDr. PhDr. Miroslav Orel a Mgr. Bc. Martina Friedlová – Faktorová analýza české adaptace Škály sebepojetí u dětí Piers-Harris 2 (PHCSCS-2).

Všechny fotografie z konference naleznete zde.

Sdílet článek na facebooku

Sociální sítě
[qrcode alt="Skenovat QR kód" size=330 class="" credit=FALSE shadow=true]

QR kód aktuální stránky:
old.psych.upol.cz/verejnosti-a-mediim/psychologicke-dny-2014-2/

Vaše zpráva *

jméno a příjmení *

Ochrana proti spamu *
captcha

e-mail *

Napsat vedoucímu katedry »